Brion VegaHakkımızda
Hakkımızda

Elektronik alanında deneyim birikimine sahip olan Brion Vega aynı özeni bebek araç gereçleri alanında göstermektedir. İtalyan tasarımlarını teknoloji ile harmanlayarak üretilen Brion Vega ürünleri ebeveynlerin, bebeklerini büyütürken en büyük yardımcı olacak şekilde tasarlanmaktadır. Anne ile bebeği arasındaki sevgi bağını kendine ilke edinen Brion Vega, Avrupa’nın en popüler bebek elektroniği ve bebek araç gereçleri üreticilerinden biri haline gelmektedir. Bu ilke doğrultusunda hareket eden Brion Vega, daha yenilikçi ve ihtiyaçlara uygun ürünlerini yurtdışındaki çoğu ülkeye lanse etmeye hazırlanıyor.

Ürünlerin tasarımında dikkate alınan en önemli hususlardan biri ergonomidir. Her ürünün kolay kullanma ve dayanıklılık özelliği bulunmaktadır. Ürün yelpazesini genişletmekte olan Brion Vega; bu tutumu sayesinde hem anne ve babaların hem de hekimlerin ve hemşirelerin tercih ettiği bir markadır.

Misyonumuz

Kolay kullanımlı ürünleri sayesinde günlük yaşamı annelere ve bebeklerine kolaylaştırmak ve onların kendisini rahat ve huzurlu hissetmesini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Dünyadaki tüm anneler tarafından takdir edilen, satıldığı tüm ülkelerde annelerin ve bebeklerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli ve güvenilir bir marka olmaktır.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping